Dantų implantavimas

Žinome, kad natūralus žmogaus dantis susideda iš dviejų dalių: danties karūnėlės (dalis kuri yra matoma) ir danties šaknies (yra įsitvirtinusi žandikaulyje). Danties šaknis laiko danties karūnėlę. Danties implantas tai sraigtas, kuris yra implantuojamas į žandikaulį prarasto danties vietoje ir atstoja danties šaknį. Kai danties implantas prigyja žandikaulyje, ant jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.  Dantų implantai tai ilgaamžis protezavimo būdas. Pacientai kurie rūpinasi savo burnos higiena, implantų teikiama nauda gali džiaugtis visą gyvenimą.

Dantų implantavimas

Implantavimas atliekamas naudojant vietinį nuskausminimą, tad pacientas nejaučia jokio skausmo. Po implantavimo praėjus savaitei išimame siūlus. Tada prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka apie kelis mėnesius. Šio periodo metu danties implantas suauga su kaulu.

Po kelių mėnesių atliekama nedidelė procedūra, kurios metu atidengiama implanto viršūnė, prie kurios pritvirtiname atramą, ant kurios vėliau tvirtiname vainikėlį. Tai yra trumpa procedūra, kuri atliekama su vietiniu nuskausminimu.

Paskutinis dantų atstatymo implantais etapas yra protezavimas. Mūsų gydytojas – odontologas nuima nuo implantų atspaudą, pagal kurį dantų laboratorijoje pradedame gaminti protezą. Tam, kad tiksliai suformuotume dantis, gali prireikti keleto vizitų. Pabaigus protezavimą dantys atrodys natūraliai ir bus stiprūs.

Prieš implantacijos procedūrą yra būtina paciento konsultacija su odontologu, kurios metu aptariame ir sudarome asmeninį gydymo planą, nustatome ar galima implantacija.

ACCOUNT
Wishlist
Prisijungti
Paskyros sukūrimas

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Slaptažodžio atstatymas

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0