Protezavimas

Dantų Protezavimas

Žmogus danties ar dantų gali netekti dėl įvairiausių priežasčių, tai gali nutikti nelaimingo atsitikimo metu ar klastingos dantenų/dantų ligos, kartais tiesiog jie neišdygsta.

Danties praradimas kiekvienam iš mūsų labai nemalonus dalykas, tačiau pažangios odontologijos dėka prarastus dantis galime atstatyti.

Protezavimas pavieniais vainikėliais

Protezavimas vainikėliais yra naudojamas tuomet, kai danties šaknis yra sveika ir tvirta, tačiau natūralus danties vainikas atlikti kramtymo funkciją yra jau persilpnas. Natūralaus danties vainikas tampa netinkamu atlikti savo funkciją dėl:

  • Traumos, kai nuskyla dalis vainiko.
  • Ligos,  kariesas ar pulpitas, kai dalis vainiko yra pažeisti.

Visais šiais išvardintais atvejais yra altiekamas natūralaus danties vainikėlio pakeitimas dirbtiniu vainikėliu. Prieš atliekant šią procedūrą dantį apšlifuojame, paliekant tvirtą masę naujam vainikėliui laikytis. Jeigu danties masės yra mažai arba ji yra abejotino tvirtumo tuomet sutvirtinimui naudojame stiklo pluošto kaištį, nuimame atspaudus ir siunčiame į laboratoriją. Dantų techniko pagamintas individualus vainikėlis yra pricementuojamas.

Tiltelio metodas.

Dantų protezavimas tilteliu gali būti taikomas kai trūksta vieno ar kelių dantų. Tam, kad tiltelis laikytųsi reikalinga gretimų dantų atrama. Tam tikslui nušlifuojame gretimus dantis, tuomet laboratorijoje pagamintą tiltelį pricementuojame.

Protezavimas ant implantų.

Šiuo metodu įmanoma tobulai atstatyti žmogaus prarastus dantis, kurie yra patogūs ir atrodo kaip natūralūs dantys. Dantų implantai išstumia senuosius protezavimo metodus, nes dėl estetikos ir ilgaamžiškumo vis daugiau žmonių renkasi implantus.

Vieno danties protezavimas ant implanto.

Prarasto danties vietoje įsriegiame implantą ant kurio tvirtiname danties vainikėlį. Šio protezavimo metodo privalumas yra tas, kad nereikia šlifuoti gretimų dantų

Kelių dantų esančių vienoje eilėje protezavimas ant implantų.

Šių  dantų protezavimo metodui pakanka dviejų implantų, kurie įsriegiami į šoninių, prarastų dantų vietas. Ant šių implantų tvirtinamas dantų tiltelis sudarytas iš trijų ar daugiau dantų vainikėlių.

Bedančio žandikaulio protezavimas ant implantų.

Bedančio žandikaulio protezavimo ant implantų privalumas lyginant su klasikiniais protezais yra tas jog jie stabiliai laikosi, nekrenta, neslankioja, nereikia fiksavimo klijų, nes tai yra neišimami protezai ant implantų. Šis dantų protezavimo metodas estetiškumo ir komforto atžvilgiu gali būti prilygintas natūraliems dantims. Vieno žandikaulio protezavimui rekomenduojami 5-6 implantai, prie kurių yra tvirtinamas neišimamas protezas. Kramtydami maistą pacientas jaučiasi lyg su natūraliais (savais) dantimis.

Paslaugos
DARBO LAIKAS

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

NEDIRBAMA

NEDIRBAMA

Susisiekime