Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Odontologas tikrina dantis

Gera burnos higiena tai prevencija daugeliui nemalonių problemų:

Dėl šių ligų rizikuojame netekti dantų.

Ant dantų paviršiaus nuo maisto likučių dažnai susidaro nepastebimos minkštos dantų apnašos, kuriose kaupiasi daugybė mikroorganizmų. Jeigu šios minkštos apnašos laiku nenuvalomos dantų šepetėliu, arba jos kaupiasi šepetėliu nepasiekiamose vietose, po kurio laiko mineralizuojasi ir tampa kietomis dantų apnašomis dar vadinamomis dantų akmenimis (konkrementais).

Dantų akmenys, tai mikrobų buveinė kurie būdami ant dantų emalio jį pažeidžia ir dantys pradeda gesti. Taip pat jie dirgina dantenas ir sukelia jų pakitimus. Nepašalinus minkštųjų apnašų ir akmenų, rizikuojame susirgti periodonto ligomis. Pirmieji dantenų ligų simptomai yra kraujuojančios dantenos. Ankstyvoji dantenų ligos stadija vadinama gingivitu. Šioje stadijoje liga gali būti išgydyta, pradėjus taikyti individualios bei profesionalios burnos higienos procedūras.

Periodonto ligos yra neskausmingos, todėl galime nejusti ir nežinoti apie jų buvimą. Periodontitas sukelia gilesnius dantenų ir kaulo pažeidimus. Sergant periodontitu dantys tampa paslankūs, iškrenta patys arba juos tenka šalinti odontologo kabinete. Užkirsti kelią periodonto ligoms padeda profesionali burnos higiena.

Profesionalios burnos higienos metu ultragarsiniu skaleriu, specialiais instrumentais, oro abrazijos būdu nuo visų dantų paviršių nuvalome kietas ir minkštas virš ir po dantenomis esančias apnašas, dantis nupoliruojame. Nupoliruoti dantų paviršiai linkę mažiau kaupti apnašas ir akmenis, tampa atsparesni dantų ėduoniui.

Profesionalios burnos higienos metu naudojame AIR-FLOW dantų apnašų šalinimo sistema, tai vienas naujausių metodų. AIR-FLOW tai greitas ir veiksmingas dantų apnašų šalinimas, nes pučiama stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė patenka į sunkiai prieinamas vietas, todėl ji veiksmingesnė už kitas priemones.

Reguliarūs vizitai pas burnos higienistą padės jums išvengti dantų problemų ir sutaupyti pinigų kuriuos ateityje išleistumėte brangioms dantų taisymo ar protezavimo procedūroms.

Paslaugos
DARBO LAIKAS

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

08:00 - 19:00

NEDIRBAMA

NEDIRBAMA

Susisiekime